Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2017-01-26 12:56

Metams prasidedant į diskusiją apie planuojamus pokyčius mieste KPA tradiciškai kviečia savivaldybės vadovus.

Sausio 25 d. susitikime su KPA įmonių vadovais Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas išsamiai pristatė miesto investicinius planus 2017-2020 m.

Verslininkai daugiausiai domėjosi transporto infrastruktūros tobulinimo sprendimais, susijusiais su išvažiavimais iš uosto; išsakė savo pastebėjimus dėl spartesnio paplūdimių prieigų tvarkymo, ragino investuoti ne į Melnragę, bet į Smiltynę; atkreipė dėmesį į vis didėjančius kamščius prie išvažiavimų iš miesto; prašė jau šiandien spręsti problemas prie Kretingos ir Liepojos g. sankryžos, kol dar nėra naujos mokyklos šalia, kt.

Įmonių vadovai domėjosi miesto Bendrojo plano rengimo eiga, uosto plėtros planais. Susitikime dalyvavęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovas Arvydas Vaitkus pasidžiaugė konstruktyviu bendravimu su administracijos vadovu ir patikino, kad Uosto bendrasis planas rengiamas atsakingai – atsižvelgiant ir į miesto interesus. „Surėmę pečius galime padaryti daug daugiau gerų darbų miestui“ – įsitikinęs A.Vaitkus.

Šiais metais KPA su savivaldybe ir partneriais rengia Klaipėdos ekonominės plėtros strategiją, kuri padės susitari dėl miesto proveržio krypčių.

2017 m. Klaipėda neša Lietuvos kultūros sostinės vėliavą, siekia tapti Europos kultūros sostine 2022 m. S.Budinas pakvietė įmonių vadovus jungtis į talką stiprinant miestą, kuriant mūsų visų gerovę.

Atgal į titulinį