Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2023-03-01 10:28

Tęsdami pažintį su naujais nariais KPA įmonių atstovai lankėsi Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre.

Pramonininkai domėjosi, kaip sekasi pritraukti jaunimą rinktis inžinerines ir su jūra, transportu, energetika susijusias specialybes. Taip pat aptarta vizija Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centrui tapti Vakarų Lietuvos regiono inžinerinių kompetencijų centru.

„Klaipėdos regionas kitų Lietuvos miestų kontekste išsiskiria savo specifika, todėl inžinerinių ir unikalių, su jūra susijusių specialistų poreikis, visada išlieka aktualus. Labai svarbu, kad Klaipėdoje jaunuoliai turi galimybę susipažinti su rinkoje paklausiomis specialybėmis dar besimokydami mokyklos suole. Inžinerinės profesijos išlieka tarp paklausiausių ir geriausiai apmokamų, todėl rinktis tokius mokslus – labai toliaregiška ir perspektyvu”, – įsitikinusi KPA direktorė Jolanta Girdvainė.

„Vienas svarbiausių mūsų tikslų – atsižvelgti į šiandieninius darbo rinkos poreikius ir rengti tokius specialistus, kokių labiausiai reikia pramonei ir verslui. Labai džiaugiamės, kad KPA narius, esamus partnerius ir potencialius darbdavius galėjome supažindinti su mūsų mokyklos specifika, atverti praktinio mokymo bazes”, – pasakojo Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro direktorius dr. Egidijus Skarbalius.

Šiuo metu centras rengia atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojus, jūreivius, laivo virėjus (kokus), laivo keleivius aptarnaujančius darbuotojus (stiuardus), laivų motoristus, laivų korpusų surinkėjus, laivų elektrikus, laivų sistemų ir įrengimų montuotojus, metalo apdirbimo staklininkus, santechnikus, suvirintojus, elektrikus, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojus, ekspeditorius.

Atgal į titulinį