Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams

I. Bendrosios nuostatos

  • Ši privatumo politika reglamentuoja Klaipėdos pramonininkų asociacijos svetainės (toliau – KPA) ir KPA vartotojo (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.
  • Informuojame, jog mūsų svetainėje yra naudojami slapukai ( angl. „cookies“).

II. Slapukų naudojimo taisyklės

Kas yra slapukai ir kaip jie veikia?

Slapukai yra nedideli informacijos failai, atsiųsti į Jūsų įrenginį (kompiuterį ar mobilųjį telefoną) iš Jūsų lankomų svetainių. Slapukai nekelia jokios grėsmės įrenginiams. Lankant svetainę Jūsų interneto naršyklė nuskaito slapuką ir pateikia informaciją, pavyzdžiui, atpažindama Jus kaip svetainės lankytoją ir pritaikydama svetainės turinį pagal Jūsų poreikius.

Kokius slapukus naudoja KPA?

„Google Analytics“ (_ga, _gat) slapukai naudojami mūsų svetainės tobulinimui analizuojant naudotojo elgesį. Šie slapukai suteikia mums tokią informaciją, svetainės lankytojų skaičius, kuriuos puslapius naudotojai aplanko, ir kiek laiko praleido mūsų svetainėje. Visa _ga ir _gat slapukų surinkta informacija apibendrinama su panašia informacija, gauta iš kitų naudotojų, todėl yra anoniminė. Nenustatome atskirų lankytojų. _ga slapukas nustoja galioti po dvejų metų, o _gat slapukas – nustoja galioti po dešimt minučių.

Jeigu norite, kad „Google Analytics“ nerinktų statistikai duomenis galite tai atlikti čia.

 

Keisti slapukų nustatymus čia:

Ar sutinkate, kad slapukai būtų naudojami informacijai apie Jūsų naršymo istoriją kaupti?