Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2018-03-21 11:07

Septintą kartą rengiamų Klaipėdos pramonininkų asociacijos atsakingo verslo apdovanojimų

tikslas – įvertinti ir pagerbti įmones, kurios praėjusiais metais padarė didžiausią pažangą įmonių socialinės atsakomybės srityse.

Dalyvauti konkurse turėjo galimybę visos be išimties KPA įmonės, nepriklausomai nuo dydžio ar apyvartų. Konkurso dalyviai pretendavo į 4 nominacijas. Šiemet paraiškas konkursui pateikė 8 įmonės.

Pagal apdovanojimų nuostatus, nominantai buvo renkami atsižvelgiant į 8 vertinimo kriterijus: apyvartos augimas, darbuotojų skaičiaus augimas, vidutinio atlyginimo augimas, o taip pat buvo vertinamos darbuotojų skatinimo priemonės, Aplinkosaugos priemonės, dalyvavimas miesto gyvenime ir parama, studentų praktika įmonėje.

Sparčiausiai auginusi verslą įmonei atitenka apdovanojimas „Už atsakingą verslą“

Labiausiai savo įmonės darbuotojais besirūpinančiai įmonei – apdovanojimas  „Už darbuotoją“.

Daugiausiai dėmesio skyrusiai socialinėms iniciatyvoms, pagalbai ir paramai – atitenka apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą“.

Ir pagrindinė – Atsakingiausios KPA įmonės 2016 apdovanojimas skiriamas daugiausiai balų bendroje vertinimo lentelėje surinkusiai įmonei.

Klaipėdiečio dailininko-juvelyro Vido Bizausko sukurtas apdovanojimas – tai planketė – koliažas iš Klaipėdai būdingų senamiesčio fragmentų atspaustas iš melchioro. Nominacijos pavadinimas išrašytas sidabrinėje plokštelėje, kuri prie planketės pritvirtinta bronzinėmis kniedėmis. Nominacija įrėminta į tūrinius sidabro spalvos rėmus su nominuojamos įmonės pavadinimu.

KPA „Atsakingo verslo apdovanojimų 2017“ nugalėtojai:

  • Nominacija „Už atsakingą verslą“ – AB „Klaipėdos energetika“, generalinis direktorius Vytautas Kymantas
  • Nominacija „Už darbuotoją“ – UAB „Techvitas“, direktorius Renatas Petronis
  • Nominacija „Už mūsų Klaipėdą“ – UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“, generalinis direktorius Laimonas Rimkus
  • „Atsakingiausia KPA įmonė 2017“ – UAB „Fortum Klaipėda”,  direktorius Tomas Eikinas
Atgal į titulinį