Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2021-12-22 12:40

Baltijos gimnazijai – prasminga pramonininkų dovana. Inžinerines klases auginančiai Baltijos gimnazijai padeda ir verslas. Savo veiklos 30-metį mininti Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) vietoj sukakties paminėjimo nusprendė finansiškai prisidėti prie Robotikos klasės įrengimo.

Gruodžio 21 d. vykusio pristatymo metu buvo pademonstruotos įsigytos įrangos galimybės.

„Be verslo ir savivaldybės finansinės pagalbos mūsų galimybės neleistų turėti tai, ką turime šiandien. Nuoširdus AČIŪ visiems, prisidedantiem prie mūsų augimo,“ – džiaugėsi Baltijos gimnazijos direktorė Jurgita Račkauskienė.

KPA įmonių parama – 20 tūkst. Eur tikslingai panaudota perkant specialią metalinių konstrukcijų ir lego robotų konstravimo įrangą,  programinę valdymo įrangą, virtualios realybės akinius, kurie naudojami ir bendrojo lavinimo pamokose, o robotų ringas leis organizuoti aukščiausio lygio robotų varžybas.

„Prisidėti prie šios iniciatyvos ne tik dirbant su moksleiviais įmonėse, bet ir gerinant mokyklos mokymo bazę – didelė prasmė ir mūsų visų siekiamybė. Kartu augindami moksleivių norą gilintis į inžinerinius mokslus projektuojame vaikų sėkmę, auginame taip reikalingus specialistus ateities verslui,“ – įsitikinęs KPA Šveitimo komiteto pirmininkas Tomas Eikinas.

Idėja kurti Baltijos gimnazijoje inžinerines klases pildosi su kaupu – per ketverius metus moksleivių skaičius išaugo keturis kartus, o 2022 m. pavasarį gimnaziją baigs pirmoji inžinerinė klasė.

Inžinerinės klasės Baltijos gimnazijoje – KPA, Klaipėdos universiteto ir Baltijos gimnazijos iniciatyva, prisidedanti prie Klaipėdos ekonominio proveržio 2030. #Klaipedosproverzis #draugegalimedaugiau

Atgal į titulinį