Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2014-02-21 10:19

Klaipėdos pramonininkų asociacijos nariai tikisi, kad planai sumažinti verslo kontrolierių skaičių nesukurs dar daugiau problemų.

Vasario 20 d. Klaipėdoje vykusios diskusijos su pertvarkos plano rengėjais ir Lietuvos pramonininkų koncederacijos gen.direktoriumi Gediminu Rainiu metu išsakyti nuogastavimai, kad pertvarka „iš viršaus“ dažnai įneša daugiau sumaišties, nei realios naudos. Dauguma įmonių vadovų pasigenda gilesnės kontroliuojančių įstaigų funkcijų analizės, aktyvesnio bendravimo su verslu.

KPA prazidento Rimanto Taraškevičiaus nuomone, sveikintina iniciatyva sumažinti naštą verslui, tačiau tai reikia daryti labai atsakingai.

 „Kardinali pertvarka užims daug laiko, jėgų ir lėšų, tačiau ar gausime geriausią rezultatą? Ir ar neatsitiks taip, kad pertvarka pasibaigs su  LR Seimo kadencija?“ – klausė R.Taraškevičius.

Tačiau posėdžio dalyviai sutarė, kad pradėtus pertvarkos darbus reikia tęsti, ir tikisi, kad plano rengėjai ir Vyriausybės atstovai aktyviau bendraus su įmonėmis, kurios dažnai turi atsakymus į daugelį painių klausimų.

Atgal į titulinį