Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2020-03-19 12:52

Klaipėdos pramonininkų asociacijos (KPA) įmonės aukoja pinigų ir prisideda prie kontaktų paieškų, kad uostamiesčio medikai kuo skubiau būtų aprūpinti visomis būtiniausiomis juos apsaugančiomis priemonėmis. Jau kitą savaitę uostamiestį turėtų pasiekti medikams taip reikalingi ir visas specifikacijas atitinkantys respiratoriai.

„Noriu visus pakviesti susitelkti ir vienytis padedant medikams šiuo sudėtingu ir jų gyvybei grėsmingu laikotarpiu. Parama medikams šiandiena tampa labai aktualus klausimas. Lietuvos pramonininkų konfederacija inicijuoja ir organizuoja centralizuotą pagalbą medikams – už verslininkų paaukotas lėšas centralizuotai bus perkama tai, ko labiausiai šiuo metu reikia medikams ir kviečia visus jungtis”, – asociacijos narius ragina KPA prezidentas Darius Butvydas.

LPK konsultuoja patyrę ir situaciją koordinuojantys medikai, kad pirkinys būtų maksimaliai tikslingas.

Pirkiniui pasiekus Lietuvą ir Klaipėdą, KPA koordinuos, kad respiratoriai pasiektų Klaipėdos gydymo įstaigas.

Kai kurios KPA įmonės, tokios kaip uosto krovos kompanijai „Bega”, UAB „Orion Global pet”, AB „Grigeo Klaipėda” ir kt., daro dar daugiau – nedelsiant atsiliepia į medikų bei miesto vadovo prašymus ir dalinasi tuo, ką patys turi – gamybiniais respiratoriais, chalatais, ieško kur įsigyti būtinų priemonių ir patys jas nuperka, ar skiria paramai itin ženklias sumas.

Atgal į titulinį