Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2020-06-04 09:34

Klaipėdos pramonininkų asociacija baigė formuoti naujos kadencijos vadovybę ir plečia savo narių ratą – išrinkti viceprezidentai ir priimti du nauji nariai.

Į pirmąjį naujos kadencijos posėdį susirinkę KPA tarybos nariai pasveikino naująjį asociacijos prezidentą Egidijų Mockų ir padėkojo buvusiam – Dariui Butvydui.

„Linkime Dariui kuo greičiau užauginti savo verslą ir sugrįžti į asociaciją, kurioje trūks jo energijos ir užsidegimo“, –  linkėjo E. Mockus, teikdamas juvelyro Vido Bizausko gamintas vardines sąsagas – tradicinę dovaną kadenciją baigusiam prezidentui.

Gegužės pabaigoje išrinkta naujoji KPA taryba baigė formuoti naujos kadencijos vadovybę ir išrinko viceprezidentus. Jais tapo Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Bega“ valdybos pirmininkas Aloyzas Kuzmarskis ir advokatų kontoros AVERUS, advokatė, partnerė Regina Derkintytė-Kaupienė.

Į asociaciją priimti du nauji nariai – bendrovės „Roteksas“ ir „Frezijų puokštė“. „Roteksas“ užsiima nestandartinių maisto pramonės įrenginių projektavimu ir gamyba, o „Frezijų puokštė“ – teikia landšafto paslaugas bei prekiauja dekoratyviniais augalais.

Šiandien KPA vienija 52 Klaipėdos krašto privataus ir valstybinio kapitalo įmones, jūrinio verslo, baldų, lengvosios, maisto, kitų pramonės šakų įmonių, firmų bendrovių, bankų ir kitų organizacijų.

Pagrindinis asociacijos tikslas – koordinuoti įmonių – asociacijos narių veiklą bendriems uždaviniams spręsti, atstovauti ir ginti asociacijos narių deleguotus interesus, įvairiuose Lietuvos Respublikos valstybinėse ir tarptautinėse organizacijose, sudaryti sąlygas glaudesniam įmonių bendradarbiavimui tarpusavyje bei su miesto valdymo struktūromis, siekiant racionaliai panaudoti jų potencialą gamybai ugdyti ir plėsti.

Šiemet 30 metų sukaktį mininti Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) vienija iniciatyvią ir energingą verslo bendruomenę, skatina glaudų Klaipėdos krašto verslininkų bendradarbiavimą.

KPA inf.

Atgal į titulinį