Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
Prove your humanity: 0   +   4   =  
  2019-07-02 14:11

Klaipėdos pramonininkų asociacija prieš beveik du dešimtmečius pradėjo skatinti pažangius, visuomeniškai aktyvius studentus, savo baigiamuosiuose darbuose nagrinėjančius aktualią Klaipėdos miesto ir regiono problematiką. Šiais metais aštuonias vardines stipendijas už geriausius baigiamuosius darbus skyrėme:

Klaipėdos universiteto absolventams: Justui Kiaulakiui už bakalauro baigiamąjį darbą „Dalinai krautų konteinerių logistinių grandinių analizė“ ir Tomui Silkiniui, už magistro baigiamąjį darbą „Debesų kompiuterija grįstos nuotolinės e-paslaugos stebėjimo sistemos prototipas“.

LCC tarptautinio universiteto absolventams: Lukui Malonei už bakalauro baigiamąjį darbą „Klientų pasitenkinimas internetinės bankininkystės paslaugomis Klaipėdoje“ ir Mantui Montvilai už bakalauro baigiamąjį darbą „Valstybė be grynųjų pinigų: ar Lietuvoje elektroniniai mokėjimai gali tapti populiaresniais nei atsiskaitymai grynaisiais“.

Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos absolventams: Dajanai Kavriginai už bakalauro baigiamąjį darbą „Ro-pax laivo „Victoria Seaways“ reiso iš Kylio (Vokietija) į Seutą (Ispanija) planavimas ir vykdymas, analizuojant paieškos ir gelbėjimo operacijas, žmogui iškritus iš kito laivo“ ir Karoliui Skruibiui už bakalauro baigiamąjį darbą „Žemsiurbės „Helios“ energetinių įrenginių eksploatavimas ir hidraulinės pasistūmimo platformos tobulinimo analizė darbo Duqm (Omanas) metu“.

Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventams: Samantai Grefelytei už bakalauro baigiamąjį darbą „Klaipėdos r., Vanagų k. bažnyčios skenavimas ir 3D modelio sukūrimas“ ir Viliui Liutikui už bakalauro baigiamąjį darbą „ Elektros energijos naudojimo efektyvumo didinimas Lietuvos jūrų muziejuje“.

                       

Atgal į titulinį