Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2015-02-12 13:50

Susitikime su kandidatais į Klaipėdos miesto mero postą KPA įmonių vadovai tarp skambių pažadų sukurti klestintį miestą išgirdo ir padėkos žodžių už miesto ekonominę gerovę.
Diskusijoje dalyvavę 9 iš 12 kandidatų sutarė, kad svarbiausi miestui klausimai turi būti sprendžiami kartu su verslo atstovais. Kai kurie žadėjo sukurti patariamąsias ekspertų grupes, kurios padėtų merui priimant strateginius miestui sprendimus. Įmonių vadovai domėjosi, ką reikėtų daryti, kad iš Klaipėdos neišvažiuotų, o ir grįžtų jauni žmonės. Klausė, kaip tiesiogiai išrinktas meras dirbs, jei Tarybos daugumą sudarys ne jo bendražygiai.
Vardan miesto ir uosto sklandesnio bendradarbiavimo siūlyta inicijuoti uostamiesčio įstatymą.
Dvi valandas trukęs susitikimas padėjo susipažinti ir išgirsti šiandienos miesto politinių lyderių pagrindines mintis apie miestą ir jo ateitį.
„Neturėjome tikslo kandidatų egzaminuoti. Atsižvelgėme į tai, kad KPA vienija įvairių sričių verslo įmonės ir daugiau kalbėjome apie bendrus miestui reikalus. Artėjant pasirinkimo laikui, norėjome susitikti su visais, siekiančiais mero kėdės. Įmonių vadovai, manau, turėjo galimybę įvertinti kiekvieno iš kandidatų supratimą apie miesto problemas ir pasverti jų galimybių ribas“ – sakė po diskusijos KPA prezidentas Rimantas Taraškevičius.

 

 

Atgal į titulinį