Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
Prove your humanity: 3   +   10   =  
  2015-06-01 10:27

KPA įmonių vadovai Vilniuje diskutavo apie Darbo kodekso pakeitimus, lankėsi įmonėse, apžiūrėjo Valdovų rūmus.

Gegužės 29 d. Klaipėdos delegaciją – 15 įmonių vadovų priėmė LPK prezidentas Robertas Dargis, kuris pasidalino įspūdžiais iš prieš savaitę vykusio vyriausybinio vizito į Kazachstaną.

Taip pat diskutuota apie mokesčių politiką, Darbo kodekso pakeitimus. Ekonomikos ir finansų departamento direktorius Sigitas Besigirskas pristatė STEAM projektą – inžinerijos ir pramoninio dizaino centrus, kurie netrukus bus kuriami Lietuvos miestuose. Centrų tikslas – ugdyti vaikų ir jaunimo tecninius gebėjimus ir skatinti rinktis inžinerines studijas. Vienas iš STEAM centrų rudenį turėtų atsidaryti ir Klaipėdoje. Verslininkai kviečiami prisidėti prie idėjos įgyvendinimo.

Po pietų aplankytos dvi inovatyvios įmonės: Via Solis ir Biotechpharma.

ViaSolis – tarptautinė  įmonė, gaminanti  fotovoltinius (FV),  naujos kartos stiklas-stiklui saulės modulius bei siūlanti kitus FV sistemų sprendimus. ViaSolis  dirba  kartu su BOD įmonių grupe, turinčia ilgametę gamybinę patirtį. Jau 6-tus metus įmonė specializuojasi fotovoltinių saulės elementų technologijų vystymo bei gamybos srityje. Apie įmonę papasakojo „BOD Group” vadovas Vidmantas Janulevičius.

„Biotechpharma“ – mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras. Pirmas tokio pobūdžio centras ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje. Jame teikiamos visos biotechnologinės farmacijos paslaugos – nuo užsakomųjų mokslinių ekspertizių iki bandomųjų preparatų gamybos ikiklinikiniams ir klinikiniams tyrimams.

Baigiantis dienai kelionės dalyviai aplankė Valdovų rūmus.

 

Atgal į titulinį