Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
Prove your humanity: 1   +   4   =  
  2018-06-27 10:28

Net 70 proc. moksleivių mano, kad ekskursijos į įmones ir švietimo įstaigas yra geriausias būdas susipažinti su būsima profesija.

Birželio mėn. baigėsi šių metų „Ateities inžinierių“ programa, kurioje dalyvavo moksleiviai bei įmonės iš Klaipėdos regiono, tarp kurių – ir penkios KPA narės: AB „Klaipėdos baldai“, UAB „Orion Global pet“, UAB „Fortum Klaipėda“, UAB KJKK „Bega“, AB „Vakarų laivų gamykla“.

Duris ekskursijoms taip pat atvėrė Klaipėdos valstybinė kolegija, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla.

„Ateities inžinierių“ programos tikslas – moksleivių profesinis orientavimas. Organizatoriai siekia sudominti moksleivius perspektyviomis studijų kryptimis, kurias pasirinkę ir pabaigę pastarieji galėtų tikėtis įdomaus ir gerai apmokamo darbo.

Šiemet „Ateities inžinierių“ programą organizavo tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ kartu su Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra „Klaipėda ID“ ir profesinio orientavimo iniciatyva „būsiu_“.

Daugiau info: https://investlithuania.com/lt/naujienos/profesinis-orientavimas-7-is-10-moksleiviu-vertina-ekskursijas-kaip-geriausia-buda/

Atgal į titulinį