Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
Prove your humanity: 8   +   5   =  
  2018-11-19 11:57

Kodėl vaikai vangiai renkasi ateities ekonomikai ir ateities mokyklai taip reikalingus tiksliuosius mokslus bei ką gali visuomenė-valdžia-verslas kartu nuveikti, kad situacija pasikeistų?        

Į šiuos klausimus bus ieškoma atsakymų Klaipėdos pramonininkų asociacijos (KPA) organizuojamoje konferencijoje „Tikslieji mokslai veža! Misija įmanoma“, kuri vyks lapkričio 21 d. 14.30 val. Klaipėdos Universiteto „Aula Magna“ auditorijoje.

Surengti šią diskusiją paskatino vis gilėjanti problema, su kuria susiduria ir verslas, ir švietimo įstaigos – trūksta inžinierių, programuotojų, tiksliųjų mokslų mokytojų.

‚Jeigu ir toliau mažės vaikų, savo ateities karjerai pasirenkančių tiksliuosius mokslus, ateityje susidursime su rimtomis problemomis. Verslas, siekdamas konkuruoti su pasaulio rinkomis, sparčiai automatizuojasi, o tam reikia specialistų. Su laikmečio iššūkiais susiduria ir mokyklos – turim stiprinti mokytojų rengimą“, – sako KPA prezidentas Darius Butvydas.

Konferencijoje pranešimus skaitys ir diskutuos vietos ir šalies valdžios atstovai, mokytojai, verslininkai, psichologai.

Konferencijos programa – 2018-11-21 Tikslieji mokslai veza

Atgal į titulinį