Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2021-04-01 10:41

Kovo 31 d. vykusio Klaipėdos pramonininkų asociacijos (KPA) visuotinio narių susirinkimo metu ypatingai pagerbti dviejų įmonių vadovai.

LPK apdovanojimai – „Profesijos riterio“ ženklai už pasišventimą ir ištikimybę profesijai, ilgalaikį produktyvų darbą ir aktyvią visuomeninę veiklą įteikti  Reginai Derkintytei-Kaupienei, Advokatų profesinės bendrijos AVERUS parnerei, advokatei, KPA viceprezidentei ir Romualdui Jonaičiui, UAB saugos tarnybos ARGUS generaliniam direktoriui, valdybos pirmininkui, KPA tarybos nariui.

 „Džiaugiuosi, kad KPA vienija tokius iniciatyvius ir atsakingus žmones, tikrus lyderius. Regina ir Romualdas ne tik atsakingai augina verslą. Jų įžvalgos ir pasiūlymai pasitarnauja kompromisinių sprendimų paieškai dialoge su miesto ir šalies valdžia, visuomene, o gebėjimai telkti geriems darbams įkvepia rodo pavyzdį kitiems,“ – sako KPA prezidentas Egidijus Mockus.

„Profesijos riterio“ ženklais pagerbti Regina Derkintytė-Kaupienė ir Romualdas Jonaitis įvertinus jų asmenines iniciatyvas ir aktyvų dalyvavimą KPA veikloje, atsakingą požiūrį į verslo, valdžios bei visuomenės socialinį dialogą, profesionalų vadovavimą ir puikius įmonės veiklos rezultatus, sudaromas palankias sąlygas personalo tobulėjimui ir sugebėjimą sutelkti kolektyvą našiam darbui.

 

KPA info.

Atgal į titulinį