Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2018-10-19 09:39

Klaipėdos pramonininkų asociacijos nariai spalio 17 d. lankėsi Klaipėdos universitete, Jūros tyrimų institute.  Verslininkai turėjo galimybę susipažinti su Vandens transporto ir oro taršos laboratorijų galimybėmis: čia vykdomi ir plėtojami laivų jėgainių energetinio efektyvumo ir aplinkosaugos, laivų hidrodinamikos bei atsinaujinančios energijos panaudojimo tyrimai. Taip pat atliekama oro užterštumo ir taršos iš energetinių įrenginių tyrimai, kuro fizikinių-cheminių savybių analizė.

Įmonių vadovai ir specialistai domėjosi mechanikos ir jūrų inžinerijos laboratorijos veikla: čia atliekami ardomieji ir neardomieji jūrinių konstrukcijų, jų medžiagų ir neardomųjų jungčių tyrimai, jūrinio transporto, energetinių ir pramonės įmonių mechatroninių sistemų diagnostiniai tyrimai ir operatorinės veiklos stebėsena, bioinžineriniai žmogaus ir jį supančios aplinkos ergonomikos tyrimai.

Didelio susidomėjimo sulaukė pajūrio aplinkos ir biogeochemijos laboratorija. Jos vadovas doc. dr. Mindaugas Žilius pristatė ekologijos bei biogeochemijos skyrių įrangą ir čia vykdomų tyrimų spektrą.

Atgal į titulinį