Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
Prove your humanity: 4   +   4   =  
  2017-07-27 11:36

M.Mažvydo alėjoje dar vienas granitinis suoliukas tapo meno kūriniu. Bendrovės „Klaipėdos energija“ dovana – skulptoriaus Gintauto Jonkaus sukurtas „Žaibas“ atidengtas liepos 25 d.

„Mūsų bendrovė jau beveik 90 metų yra Klaipėdos istorijos ir bendruomenės dalis. Manau, ant šio suoliuko bus gera prisėsti pailsėti, pasisemti energijos ne tik artėjančios Jūros šventės svečiams, bet ir visiems mūsų bendrovės buvusiems ir esamiems darbuotojams, kolegoms. Tai simbolinis mūsų bendrovės gestas, kad gimtasis miestas būtų gražesnis ir jaukesnis“, – sakė Antanas Katinas, AB „Klaipėdos energija“ generalinis direktorius.

Priimdamas dovaną miesto meras Vytautas Grubliauskas džiaugėsi, kad kiekvienas suoliukas – tarsi naujas potėpis ant miesto veido. „Šį projektą galime vadinti tikros meilės savo miestui išraiška. Ačiū pramonininkams už nuoseklumą” – sakė meras.

Klaipėdos pramonininkų asociacijos (KPA) iniciatyva papuošti M.Mažvydo alėją meniškais suoliukais gimė 2012 metais. Iš menininkų daugybės pateiktų ir komisijos atrinktų idėjų, šis suoliukas 38-as. Iki šių metų pabaigos alėją papuoš dar du kūriniai, kurie užbaigs penkerius metus trukusį KPA projektą.

Atgal į titulinį