Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2014-06-02 09:28

Klaipėdos pramonininkų inicijuota diskusija ne tik suteikė galimybę į miesto ir uosto santykius  pažvelgti plačiau, bet ir pateikė staigmeną.

Diskusijoje dalyvavę LR Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sukirto rankomis dėl miesto atstovo uosto valdymo organuose.

SWECO Lietuva viceprezidentas Aidas Vaišnoras analizavo tarptautinė miestų ir uostų sugyvenimo praktiką, akcentavo uosto plėtros galimybes.  KVJUD gen. direktorius Arvydas Vaitkus savo pranešime daug dėmesio skyrė uosto ir miesto bendriems projektams, kurie neša pridėtinę vertę miesto kultūriniam gyvenimui, turizmo plėtojimui.

Klaipėdos miesto mero V.Grubliausko nuomone, didesnė partnerystė neatsiejama nuo aktyvesnio miesto atstovų dalyvavimo uosto valdymo procesuose ir pasidžiaugė čia pat gavęs Ministro pritarimą įtraukti į Uosto valdybos sudėtį Savivaldybės atstovą.  

„Klaipėdos pramonininkams labai svarbu, kad dialogas tarp miesto ir uosto vyktų sklandžiai. Nuo šių dviejų institucijų priklauso, kokiu ritmu gyvens miestas ir dirbs uostas, kaip jausis klaipėdiečiai. Suprasdami, kad didieji planai laiminami Vilniuje, į diskusiją pakvietėme LR Susisiekimo ministrą“ – sako KPA prezidentas Rimantas Taraškevičius.

Gegužės 30 d. viešbučio „Old Port Hotel“ konferencijų salėje vykusioje diskusijoje dalyvavo apie 60 KPA įmonių vadovų, LR Susisiekimo ministerijos, Klaipėdos miesto savivaldybės, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atstovų, LR Seimo nariai Eugenijus Gentvilas, Raimundas Paliukas, žiniasklaida. Diskusiją moderavo žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

 Diskusijos pranešimai:

 2014-05-30 Sweco Lietuva A.Vaisnoro pranesimas

2014-05-30 V.Grubliausko pranesimas

2014-05-30 KVJUD A.Vaitkaus pranesimas

 

 

 

Atgal į titulinį