Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2021-04-22 09:05

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai 2021-ieji – ypatingi metai. Birželio 3-ąją Uosto direkcija švęs 30-ąjį savo gimtadienį ir visus, besidominčius ar susijusius su uosto veikla, kviečia jubiliejų paminėti kartu – leistis į virtualią kelionę per 30 skirtingų pasaulio jūrų uostų.

Kasdien atvykstantys ir išvykstantys laivai Klaipėdą sujungia su pagrindiniais Europos, Šiaurės bei Pietų Amerikos, Afrikos ar net Tolimųjų Rytų uostais. Neturint galimybės keliauti gyvai, 30-ojo gimtadienio proga Klaipėdos uostas kviečia leistis į virtualią kelionę mobiliojoje vaikščiojimo programėlėje „#walk15“, taip aplankant 30 skirtingų pasaulio uostų, į kuriuos dažniausiai iš Klaipėdos plaukia laivai.

„Tarp pelų būna ir grūdų. Kai pasaulis sunkiai atrakina kelionių spynas, mes, Klaipėdos uostas, švęsdami 30-ąjį savo jubiliejų, keliame bures ir kviečiame Jus į iškilią kelionę. Perplaukdami marias, jūras, vandenynus, aplankysime 30 uostų įvairiuose pasaulio žemynuose. Pasisveikinsime, paklausime, kaip gyvena jie, ir birželio 3 d. grįšime į savo gimtąjį uostą Klaipėdą. Kviečiame – būkite mūsų komandos nariais, prisijunkite prie mūsų šventės. Mylėkite jūrą ir uostą, nes tik vieną turime. Na, o mūsų mažas „#walk15“ laivelis tikrai visus sutalpins. Įdomios kelionės!“ – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Nepriklausomo Klaipėdos uosto gimtadieniui programėlėje „#walk15“ skirto žingsnių iššūkio „30 jūrmylių kartu!“ tikslas – ne tik aktyviai paminėti Uosto direkcijos gimtadienį, bet ir susipažinti su jo istorija, įdomiais faktais bei kasdiene veikla. Visus iššūkio dalyvius reguliariai pasieks informatyvios žinutės iš uosto gyvenimo bei įdomūs faktai apie virtualiai pasiektus pasaulio uostus.

„Sveikiname Klaipėdos uostą pasitinkant įspūdingą gimtadienį ir džiaugiamės šia proga galėdami leistis į išskirtinę kelionę aplink pasaulį. Kviečiame visus, norinčius susipažinti su uosto veikla, istorija bei egzotiškomis jūrų kryptimis, prisijungti ir keliauti kartu. 30 tūkst. ir daugiau žingsnių iššūkyje nuėjusius dalyvius apdovanosime specialiais 30-ojo Uosto direkcijos gimtadienio diplomais, o aktyviausiųjų ėjikų lauks ir išskirtiniai gimtadienio prizai“, – sako mobiliosios programėlės „#walk15“ kūrėja Vlada Musvydaitė.

Iššūkyje dalyvių surinkti žingsniai bus konvertuojami į jūrmyles, kuriomis bus skaičiuojamas dalyvių bendrai įveiktas atstumas ir kartu pasiekti uostai. Realiu laiku stebėti virtualios kelionės eigą galima specialiame „30 jūrmylių kartu!“ puslapyje, spustelėjus ČIA.

Aktyviai žingsniuoti, taip palaikyti gimtadienį minintį Klaipėdos uostą bei susipažinti su jo veikla dalyviai kviečiami iki birželio 3 d. Iššūkyje galima dalyvauti už savo atstovaujamą įmonę.

Prisijungti prie iššūkio galima parsisiuntus nemokamą mobiliąją vaikščiojimo programėlę „#walk15“ iš savo telefone esančios „App Store“, „Google Play“ arba „Huawei Appgallery“ aplikacijos.

Klaipėdos uostas yra svarbiausias ir didžiausias Lietuvos transporto centras, kuriame susijungia jūros, sausumos bei geležinkelio keliai iš rytų bei vakarų. Šiandien uoste dirba 14 skirtingų, stambių krovos, laivų remonto ir gamybos kompanijų, teikiančių visas su jūros verslu bei krovinių priėmimu susijusias paslaugas. Uoste veikia daugiau kaip 30 specializuotų terminalų. Skaičiuojama, kad uostas ir su juo susijusi veikla sukuria daugiau kaip 6 proc. valstybės BVP.

KVJUD info.

Atgal į titulinį