Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
Prove your humanity: 2   +   5   =  
  2017-07-27 11:41

Dar vienas žingsnis į bedūmę ateitį

Planuojama investicija – 490 mln. EUR

Bus sukurta 300 naujų darbo vietų

2017 m., Liepos 25 d., Lozana (Šveicarija)

„Philip Morris International“ Inc. (PMI) (NYSE/Euronext Paris: PM) planuoja investuoti 490 milijonų eurų į netoli Bukarešto, Rumunijoje esantį cigarečių gamybos fabriką Otopenėje, ir pertvarkyti jį į aukštųjų technologijų gamyklą, kuri gamins tabako gaminius HEETS, naudojamus kartu su kaitinamojo tabako sistema IQOS.

Jau prasidėjusią fabriko transformaciją į HEETS gamyklą tikimasi užbaigti iki 2020 metų.

Šiuo metu Rumunijos fabrike dirba maždaug 600 žmonių, o ši investicija dar sukurs apie 300 papildomų darbo vietų aukštos kvalifikacijos darbuotojams.

Rumunija prisijungs prie besiplečiančio sąrašo šalių, kuriose PMI gamins kaitinamojo tabako gaminius, skirtus naudoti kartu su IQOS. Prieš tai, šį mėnesį, PMI paskelbė apie planus įrengti dvi naujas aukštųjų technologijų HEETS gamybos linijas Nešatelio mieste, Šveicarijoje.

Birželio mėnesį PMI pranešė, plečianti kaitinamojo tabako gamyklos pajėgumus Bolonijos mieste, Italijoje, o taip pat paskelbė apie planus statyti naujas HEETS gamybos linijas Dresdeno mieste, Vokietijoje. Be to, PMI transformuos savo cigarečių gamyklas Graikijoje ir Rusijoje, nes iki 2018 metų pabaigos PMI planuoja pasiekti 100 milijardų kaitinamojo tabako gaminių metinę gamybą.

IQOS ir HEETS suaugusiems rūkantiems asmenims Bukarešte yra prieinamas nuo 2015 metų lapkričio, o nuo šių metų pradžios, ir kituose 16 Rumunijos miestų. IQOS šiuo metu yra prieinamas daugiau nei 27 rinkų didžiausiuose miestuose visame pasaulyje. Tikimasi, kad iki 2017 metų pabaigos IQOS bus galima įsigyti 30 – 35 šalyse.

Komentuodamas šį pranešimą, PMI generalinis direktorius André Calantzopoulus sakė:

„Mūsų investicijos į Rumuniją nuosekliai rodo mūsų įsipareigojimą ateičiai, kurioje bedūmiai produktai pakeis tradicines cigaretes. Mus skatina 2,9 milijonai rūkančių asmenų pasaulyje, kurie jau atsisakė tradicinių cigarečių ir perėjo prie IQOS. Tikimės, kad šis impulsas tęsis, o gamyklos Rumunijoje transformavimas padės mums patenkinti didėjančią paklausą tarp rūkančių asmenų, ir pasiūlyti jiems geresnes alternatyvas cigaretėms.“

IQOS yra viena iš keturių moksliškai pagrįstų bedūmių produktų platformų, kurias PMI vysto tam, kad patenkintų suaugusių rūkančių asmenų, kurie ieško geresnių alternatyvų cigaretėms, poreikius.

Nuo 2008 metų PMI pasamdė daugiau nei 400 mokslininkų ir ekspertų, bei investavo daugiau nei 3 milijardus JAV dolerių į mokslinius tyrimus ir bedūmių tabako produktų kūrimą. Bendrovė atvirai dalijasi savo mokslinėmis metodikomis ir išvadomis, kad jas galėtų peržiūrėti ir įvertinti nepriklausomos trečiosios šalys. Nuo 2011 metų savo tyrimų rezultatus PMI paskelbė daugiau nei 200 straipsniuose ir knygų skyriuose. Šiuo metu PMI atlikti moksliniai tyrimai rodo, kad IQOS potencialiai gali sumažinti riziką, lyginant su cigaretėmis, ir yra geresnis pasirinkimas tiems asmenims, kurie ir toliau rūkytų.

Philip Morris International Inc.

„Philip Morris International Inc.“ (PMI) – pasaulyje lyderiaujanti tarptautinė tabako kompanija, gaminanti šešis iš 15 populiariausių prekės ženklų, ir parduodanti savo produkciją daugiau nei 180 rinkų. Be tradicinių cigarečių gamybos ir pardavimo (tarp jų – pasaulinio cigarečių prekės ženklo „Marlboro“ – bei kitų tabako produktų), PMI kuria ir parduoda sumažintos rizikos produktus (MRP). Sumažintos rizikos produktų sąvoką kompanija vartoja kalbėdama apie produktus, kurie galimai kelia ar gali sukelti mažesnę riziką asmenims, pasirinkusiems pakeisti tradicinius tabako gaminius naujaisiais, lyginant su tais asmenimis, kurie toliau rūko įprastas cigaretes. Pasitelkusi skirtingų sričių žinias, pasiekimus, naujausias technologijas ir pramonėje populiarų mokslinį pagrindimą, PMI siekia stiprinti MRP portfelį, kuris patenkintų daugelio suaugusių rūkančiųjų poreikius ir atitiktų griežtus reguliavimo reikalavimus. Daugiau informacijos rasite svetainėse www.pmi.com ir www.pmiscience.com

Atgal į titulinį