Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2020-09-21 12:33

Klaipėdos pramonininkų asociacijos nariai lankėsi neseniai atidarytoje Vakarų medienos grupės (VMG) gamykloje Akmenėje.

Investicijos į medienos drožlių plokščių gamyklą, planai ir mastai, vietos valdžios ir verslo bendradarbiavimas – ir įkvėpimo, ir pasididžiavimo šaltinis – vienbalsiai tvirtino Klaipėdos pramonininkų asociacijos nariai, apsilankę vos mėnesį veikiančioje gamykloje.

Milijoninė investicija sukūrė 140 darbo vietų. Dalis jų skirta automatizuotų staklių operatoriams. Teigiama, kad vienai darbo vietai sukurti vidutiniškai investuota apie 1 milijoną eurų. Didžiąją dalį darbuotojų sudaro vietos gyventojai.

Technologijas, kurios leidžia sukurti medienos drožlių plokštę nuo 3 iki 40 milimetrų, sukūrė Vokietijos inovacijų kompanija „Siempelkamp“. Paskaičiuota, kad per metus Akmenėje planuojama pagaminti apie 600 tūkst. kubinių metrų produkcijos.

VMG įmonių grupę, Akmenės LEZ/ą ir 146 milijonų eurų plyno lauko investiciją pristatęs VMG generalinis direktorius ir KPA prezidentas Egidijus Mockus sakė, jog čia dar ne pabaiga. Prie pirmosios gamyklos jau pradėta statyti ir antroji – korpusinių baldų gamykla, kuri turėtų pradėti veikti 2022 metais.

Iš viso Akmenėje planuojama sukurti 1000 darbo vietų.

 

KPA inf.

Atgal į titulinį