Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2016-10-20 10:16

Klaipėdos kandidatai, jei tik pateks į LR Seimą, yra pasiryžę burtis į neformalią klaipėdiečių frakciją uostamiesčio problemoms spręsti. Tokį pažadą į antrąjį rinkimų turą vienmandatėse apygardose patekę politikai davė Klaipėdos pramonininkams, spalio 19 d. pakvietusiems juos į apskrito stalo diskusiją.

„Rinkdami Jus į LR Seimą, tikimės, kad tinkamai atstovausite Klaipėdai ir klaipėdiečiams. Deja, dažnai atsitinka taip, kad politikai užmiršta rinkėjams duotus pažadus. Ar galite pažadėti, kad Seime jus vienys Klaipėdos problemos?“ – klausė pramonininkai.

Visi renginio dalyviai sutiko, kad tokie susitikti reikia ne tik prieš rinkimus ir pripažino, kad produktyviam bendravimui reikalinga iniciatyva iš abiejų pusių – tiek iš savivaldybės ir verslininkų, tiek ir iš Seimo narių klaipėdiečių.

Įmonių vadovai ir kandidatai taip pat diskutavo apie investicijų skatinimą, naująjį Darbo kodeksą, mokesčių sistemą, sveikatos apsaugą ir kt.

Susitikime su KPA nariais dalyvavo visi keturiose Klaipėdos miesto apygardose kandidatuojantys politikai: Dainius Kepenis, Algimantas Kirkutis, Agnė Bilotaitė, Naglis Puteikis, Simonas Gentvilas, Edmundas Kvederis, Arūnas Barbšys, Gintaras Vaičekauskas.

 

Atgal į titulinį