Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2012-12-20 10:37

Verslininkai ir mokymo įstaigos sieks, kad studentų praktika būtų vertinga studentams ir naudinga įmonėms.

                      Po lapkričio 20 d. Klaipėdoje vykusios konferencijos „Studentų praktika: poreikiai ir galimybės“ Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA), Klaipėdos Universitetas, LCC tarptautinis universitetas ir Klaipėdos valstybinė kolegija sutarė sukurti e-projektą „Praktikų birža“, kuris padėtų įmonėms ir studentams ne tik surasti vieni kitus, bet ir gerintų praktikų kokybę.

                      „Konferencijoje iškeltos problemos parodė, kad namų darbus turi atlikti visos šalys: mokymo įstaigos, studentai ir verslininkai“ – sako Leonas Makūnas, KPA viceprezidentas.  Todėl netrukus bus organizuojami mokymai KPA įmonių vadovams ir personalo specialistams, pasitelkiant KPA įmonių „Mars Lietuva“ ir „Philip Morris Lietuva“ gerąsias patirtis.

                     Šalys taip pat sutarė rinkti ir nuolat atnaujinti informaciją, reikalingą „Praktikų biržai“. Projektą koordinuos KPA administracija, kuri sausio mėnesį priims studentą į praktiką „Praktikos biržai“ sukurti.

                    Siekiant paskatinti įmones priimti studentus į praktiką, nutarta KPA „Socialinės atsakomybės“ konkurse įvesti vertinimo kriterijų už studentų praktikos organizavimą.

Atgal į titulinį