Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2020-12-29 12:33

Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) skelbia atsakingo verslo atstovus, kurių įmonės pasiekė geriausių rezultatų 2019 m. Atsakingo verslo apdovanojimai bus teikiami jau devintą kartą.

„Paprastai atsakingiausios įmonės išrenkamos, paskelbiamos ir apdovanojamos pavasarį, susumavus ir įvertinus praėjusių metų rezultatus. Tenka apgilėstauti, kad pirmoji ir antroji karantino bangos bei bendravimo ribojimai išbalansavo tradicijas. Tačiau niekas negali sutrukdyti pagerbti ir pagarsinti tuos, kurie nusipelnė įvertinimo. Sveikinu laimėtojus ir linkiu nesustoti auginant atsakingą verslą ir darant gerus darbus“, – sakė KPA prezidentas Egidijus Mockus.

Sparčiausiai 2019 metais auginusiai verslą įmonei UAB „Voltas“ atiteko apdovanojimas „Už atsakingą verslą“.

Labiausiai savo įmonės darbuotojais besirūpinančiai VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija teko apdovanojimas  „Už darbuotoją“.

Daugiausiai dėmesio skyrusiai visuomeninėms ir socialinėms iniciatyvoms įmonei AB „Klaipėdos energija“  skirtas apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą“.

Pagrindinį apdovanojimą „Atsakingiausia KPA įmonė 2019“ pelnė daugiausiai balų vertinimo lentelėje surinkusi įmonė – AB „Klaipėdos baldai“ .

KPA iniciatyva rengiamo „Atsakingo verslo“ konkurse turėjo galimybę dalyvauti visos asociacijos įmonės. Nominantai buvo renkami atsižvelgiant į 8 vertinimo kriterijus: apyvartos, darbuotojų skaičiaus, vidutinio atlyginimo augimas, o taip pat buvo vertinamos darbuotojų skatinimo priemonės, aplinkosaugos priemonės, dalyvavimas miesto gyvenime ir parama, studentų praktika įmonėje.

2020 metų socialiai atsakingiausios įmonės bus renkamos ir paskelbtos kitais metais.

KPA apdovanojimus kūrė menininkas Vidas Bizauskas.

Atgal į titulinį