Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2012-06-05 09:10

Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) kviečia menininkus kurti M.Mažvydo alėjos suoliukams dekoratyvinius akcentus ir skelbia idėjų konkursą, kurio nugalėtojams atiteks piniginiai prizai.

             Dalyvauti konkurse kviečiami miesto kūrybinės bendruomenės atstovai – turintys patirties ir pradedantys dailininkai, architektai, dizaineriai.

            Idėjų konkurso nugalėtojai pasidalins KPA skirtą 5000 Lt  prizinį fondą, o pasiūlytų projektų įgyvendinimui bus ieškoma mecenatų.

              Šis konkursas turėtų paskatinti kūrybinį miesto potencialą, suteikti galimybę verslininkams išsirinkti verčiausias idėjas, jas įgyvendinti ir taip prisidėti prie Klaipėdos 760-ies metų istorinės sukakties paminėjimo.

          „Tikimės, kad suvienijus menininkų ir verslininkų jėgas viena gražiausių miesto alėjų pasipuoš netradiciniais akcentais. Kviečiu kūrėjus aktyviai dalyvauti konkurse, o verslininkus – ruoštis idėjas paversti kūnu“ – sako KPA prezidentas Rimantas Taraškevičius.

          Konkursui pateikti darbai bus vertinami už originalumą ir atraktyvumą, kaip idėja atliepia Klaipėdos miesto charakterį, jo tradicijas ir šiandienos gyvenimą. Meninis objektas turėtų būti ilgaamžis, ne didesnis nei 60 cm aukščio nuo suoliuko paviršiaus, suoliuko viršutinė plokštuma padengta kietmedžiu, numatyta vieta mecenato vardinei lentelei.

             Konkurso sąlygos: Suoliuku konkurso salygos

             Paraiškos ir projektiniai pasiūlymai priimami iki š.m. liepos 9 d. 12 val.

             Daugiau informacijos tel. 41 01 16 arba adresu Liepų g. 68-301, Klaipėda.

KPA administracijos direktorė Jolanta Braukylienė

 

Atgal į titulinį