Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
Prove your humanity: 5   +   6   =  
  2019-01-08 10:49

Skaidrumas, strateginis planavimas ir įgyvendinimas, leido „Smiltynės perkėlai“ vos per metus šoktelti keletą pozicijų į priekį ir įsitvirtinti profesionaliausiai valstybės valdomų įmonių trejete. Tokį vertinimą pateikė Vyriausybės įsteigtas Valdymo koordinavimo centras, kuris įkurtas, siekiant užtikrinti nuoseklų ir profesionalų valstybės įmonių valdymą.

Valstybė šiuo metu valdo 64-ias įmones, vykdančias įvairią veiklą transporto, energetikos ir kituose sektoriuose. Kasmet jų veiklą vertina Vyriausybės įsteigtas Valdymo koordinavimo centras. Taip siekiama užtikrinti, kad valstybei priklausančios įmonės dirbtų efektyviai ir konkurencingai. Kiekvienais metais yra atliekama speciali apklausa, o pagrindinės vertinimo sritys yra trys – skaidrumas, kolegialūs organai ir strateginis planavimas bei įgyvendinimas.  „Smiltynės perkėla“ vertinant 2017-ųjų veiklą gavo beveik aukščiausius įvertinimus ir tai įmonei leido įsitvirtinti profesionaliausiai valdomų valstybės įmonių trejetuke.

„Toks analitinio centro įvertinimas tikrai džiugina. Trečia vieta reiškia, kad mes aplenkėme net 61-ą iš 64-ių valstybės valdomų įmonių. Tai puikus rezultatas, kai kalbame apie visą valstybės įmonių sektorių.  Dar smagiau, kad tai mums padėjo įsitvirtinti pirmoje vietoje įmonių, kurias valdo Susisiekimo ministerija. Tai rodo, kad einame teisingu keliu“ – sako „Smiltynės perkėla“ generalinis direktorius Darius Butvydas.

Valdymo koordinavimo centras aukščiausiais balais jau įvertino ir paruoštą „Smiltynės perkėlos“ 2019-2022 metų strateginį veiklos planą. Tai reiškia, kad įmonė eina teisinga kryptimi. Šiais metais analitinis centras vertins 2018-ųjų bendrovės veiklą, tikimės, kad bus skirti dar aukštesni balai, kas leis „Smiltynės perkėlai“ profesionaliausiai valdomų valstybės įmonių sąraše pakilti dar aukščiau.

Atgal į titulinį