Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2015-01-21 14:07

Tradicija tapo prasidedant metams susitikti su savivaldybės administracijos vadovais pokalbiui apie miesto artimiausius planus.
Sausio 20 d. prie apskrito stalo susirinkę KPA įmonių vadovai ir Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė, Strateginio planavimo skyriaus vedėja Indrė Butėnienė diskutavo ne tik, kaip miestas gyvens 2015 m. Pramonininkai domėjosi miesto tvarkymo, švietimo įsisenėjusiomis problemomis. Vis aktualesnis tampa  pagrindinių miesto gatvių – Taikos pr., Šilutės pl. dangų atnaujinimo klausimas, paplūdimių prieigų atnaujinimas, dviračių takai link Karklės.  Ne mažiau svarbus – vietų vaikų darželiuose trūkumas.
Kaip vieną svarbiausių problemų pritraukiant investicijas ir tarptautinį kapitalą į Klaipėdą verslininkai įvardino tarptautinės mokyklos mieste nebuvimą. „Vilniaus pavyzdys rodo, kad anglų kalba dėstomose mokyklose mokosi ne tik vaikai iš kitų šalių, bet ir besiruošiantys studijuoti užsienyje lietuvaičiai. Klaipėdoje daugėja tarptautinio kapitalo įmonių, žvalgosi nauji investuotojai ir neretai šis faktas tampa kliūtimi pritraukti jaunus ir perspektyvius specialistus, kurie mieliau renkasi sostinę, nes ten yra tarptautinė mokykla jų vaikams. Todėl, manau, būtų tikslinga atnaujinti diskusijas, kur ir kaip tokia mokykla galėtų atsirasti ir uostamiestyje“ – sakė „Philip Morris Lietuva“ gen. direktorius Rimvydas Pundinas.
KPA įmonių vadovai padėkojo J. Simonavičiūtei ir jos komandai už visos kadencijos metu vykusį sklandų bendravimą ir bendradarbiavimą sprendžiant miestui ir verslui svarbius klausimus.

Atgal į titulinį