Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
Prove your humanity: 1   +   5   =  
  2016-04-20 10:08

Penkerius metus KPA rengiamų Atsakingo verslo apdovanojimų tikslas – įvertinti ir pagerbti įmones, kurios praėjusiais metais padarė didžiausią pažangą įmonių socialinės atsakomybės srityse.

Dalyvauti konkurse turėjo galimybę visos be išimties KPA įmonės, nepriklausomai nuo dydžio ar apyvartų. Šiemet konkurse dalyvavo 13 įmonių, kurios  pretendavo į 4 nominacijas.

Įmonės buvo vertinamos pagal 8 kriterijus: apyvartos augimas, darbuotojų skaičiaus augimas, vidutinio atlyginimo augimas, o taip pat buvo vertinamos darbuotojų skatinimo priemonės, aplinkosaugos priemonės, dalyvavimas miesto gyvenime ir parama, studentų praktika.

Sparčiausiai auginusiai verslą įmonei atitenka apdovanojimas „Už atsakingą verslą“.

Labiausiai savo įmonės darbuotojais besirūpinančiai įmonei – „Už darbuotoją“.

Įmonei, daugiausiai dėmesio skyrusiai socialinėms iniciatyvoms, pagalbai ir paramai – atitenka apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą“.

Ir pagrindinė – Atsakingiausios KPA įmonės 2015 apdovanojimas skiriamas daugiausiai balų bendroje vertinimo lentelėje surinkusiai įmonei.

KPA Atsakingo verslo apdovanojimų 2015 nugalėtojai:

  1. Nominacijos „Už atsakingą verslą“ nugalėtoja UAB „Harig Baltic Cool“, direktorius Aidas Petrėtis.
  2. Nominacijos „Už darbuotoją‘ nugalėtoja UAB „Fortum Klaipėda“, direktorius Tomas Eikinas.
  3. Nominacijos „Už mūsų Klaipėdą“ nugalėtoja AB „Klaipėdos baldai“, direktorius Vidas Mišeikis.
  4. Atsakingiausia 2015 metų KPA įmonė – UAB „Vakarų medienos grupė“, generalinis direktorius Viktoras Adomaitis.

Klaipėdiečio dailininko-juvelyro Vido Bizausko sukurti apdovanojimai – tai planketės – koliažai iš Klaipėdai būdingų senamiesčio fragmentų atspausti iš melchioro. Nominacijos pavadinimas išrašytas sidabrinėje plokštelėje, kuri prie planketės pritvirtinta gryno aukso kniedėmis. Nominacija įrėminta į tūrinius aukso spalvos rėmus su nominuojamos įmonės pavadinimu.

Asociacija vienija 62 socialiai aktyvias Klaipėdos krašto įmones nuo uoste ir LEZ-e įsikūrusių bendrovių, maisto pramonės, transporto bendrovių iki bankų atstovybių ir advokatų kontorų. Praėjusiais metais KPA minėjo savo veiklos 25-metį.

 

Apie tai rašo miesto laikraščiai:
http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/pramonininkams-vadovaus-naujas-prezidentas-742814
http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1/klaipeda/nauja-vedli-issirinke-pramonininkai-iteike-atsakingo-verslo-apdovanojimus-1451666/

Atgal į titulinį