Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2016-02-10 12:46

Tarptautinį geriausio darbdavio tyrimą atliekantis nepriklausomas Nyderlandų institutas „Top Employers Institute“ paskelbė geriausius pasaulio darbdavius (angl. Top Employers), tarp kurių antrus metus iš eilės pateko ir Lietuvoje veikiančios Philip Morris” bendrovės.

Tyrimo metu institutas vertino  pirmaujančius darbdavius visame pasaulyje: įmones, kurios sukuria išskirtines darbo sąlygas, prisideda prie darbuotojų augimo ir profesinio tobulėjimo bei nuolat siekia tobulinti įdarbinimo praktikas.

Šiemet tyrime dalyvavo 1072 bendrovės iš 102 šalių visame pasaulyje.

„Top Employers Institute” tarptautinio verslo plėtros direktoriaus Dennis Utter teigimu, palankiomis darbo sąlygomis išsiskiriančios bendrovės, kaip įprasta, ne tik prisideda prie profesinio žmogaus augimo, bet ir padeda darbuotojams tobulėti asmeniškai.

„Mūsų atliktas tyrimas patvirtino, kad UAB „Philip Morris Lietuva” ir UAB „Philip Morris Baltic“ darbuotojai dirba išskirtinėje darbo aplinkoje ir turi galimybę dalyvauti kūrybinėse iniciatyvose, apimančiose įvairias motyvavimo sistemas, veiklos vertinimo programas, kurios puikiai atspindi „Philip Morris” organizacijos kultūrą”, – sakė D.Utter.

UAB „Philip Morris Baltic” generalinio direktoriaus Alberto Bernardi nuomone, geriausio darbdavio vertinimas yra gera galimybė palyginti bendrovėje taikomą praktiką su kitomis geriausiomis Europos ir pasaulio kompanijomis.

„Sertifikatas patvirtina, kad bendrovės kryptingos pastangos užtikrinti aiškias darbuotojų karjeros galimybes ir perspektyvas, stiprinti darbdavio įvaizdį, gerinti įdarbinimo tvarką bei palaikyti darbuotojų įvairovei atvirą įmonės kultūrą yra teisingos ir vertinamos“, – sakė A.Bernardi.

Visos sertifikuojamos bendrovės yra vertinamos pagal aukščiausius tarptautinius „HR Best Practices Survey” standartus ir turi atitikti konkrečius kriterijus, kuriant talentų valdymo strategijas, planuojant darbo jėgą, integruojant naujus darbuotojus, kuriant mokymosi ir tobulėjimo programas, atlyginimų bei priedų sistemas, ugdant lyderystę ir pan.

„Top Employers“ statusas yra suteikiamas vieneriems metams. Daugiau informacijos: http://www.top-employers.com

_

Apie „Philip Morris”

„Philip Morris International” įmonėse Vilniuje bei Klaipėdoje dirba daugiau nei 550 darbuotojų, užimančių įvairias pareigas. „Philip Morris” buvo pirmas didžiausias tarptautinis investuotojas Nepriklausomybę atgavusioje Lietuvoje. Nuo 1993 m. „Philip Morris” Lietuvoje investavo daugiau nei 200 mln. eurų.

Atgal į titulinį