Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
Prove your humanity: 1   +   9   =  
  2020-03-26 11:08

100 tūkst. respiratorių, 15 tūkst. apsauginių akinių ir dešimtys tūkstančių kitų apsaugos priemonių – toks medikų bendruomenės aprūpinimui skirtas užsakymas suformuotas už konsoliduotas verslo suaukotas lėšas – beveik 360 tūkst. eurų. Jungtinėmis Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK), Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA, skyrusios 130 tūkst.), Inovatyvios farmacijos pramonės asociacijos (IFPA, skyrusios 100 tūkst.) ir kitų verslo asociacijų bei įmonių pastangomis už tikslinius įnašus atliktas trūkstamų apsaugos priemonių pirkimas Kinijoje.

Pasak LPK prezidento Roberto Dargio, ši paramos iniciatyva yra visų prie jos prisidėjusių bendra padėka ir pagalba tiems, nuo kurių šiandien priklauso mūsų gyvybės.

„Rūpestis medikų bendruomene yra svarbiausias dalykas, kai kalbame apie savo ir savo vaikų ateitį. Susitelkimas ir bendros visų visuomenės narių pastangos bei pagalba gydymo įstaigoms šiuo įtemptu metu yra tai, kuo galime prisidėti mažindami koronaviruso pasekmes. Įtemptai ieškome kelių, kad už surinktas lėšas nupirktos priemonės kuo skubiau tiesiogiai pasiektų medikus“, – sako R. Dargis.

Pirmosios partijos užsakytų priemonių tikimasi sulaukti savaitės pabaigoje, vėliausiai – kitos savaitės pradžioje.

„Apsaugos priemonių poreikis visame pasaulyje šiuo metu yra labai didelis, todėl skubiai surasti ir atsigabenti siuntinį yra nemažas iššūkis ir viskas trunka ilgiau nei mus visiems norėtųsi. Paramos rinkimo nesustabdome, bandysime priemones medikams pirkti ir ateityje. Taip pat labai dėkoju mūsų įmonėms, kurios savo miestuose ir miesteliuose tiesiogiai remia gydymo įstaigas ir savivaldybes savo produkcija ir būtinomis priemonėmis“, – pažymi R. Dargis.

LPK prezidentas reiškia padėką pirmiesiems atsiliepusiems ir paaukojusiems.

Tikslinė sąskaita paramai tebėra atidaryta, antruoju etapu surinktos lėšos taip pat bus skirtos medikų bendruomenės kovai su COVID-19, sąskaitos Nr.: LT637044060006798470 (SEB banke).

Klaipėdos pramonininkų asociacijos įmonės ir asmenys, prisidėję prie paramos medikų bendruomenei:

UAB Limarko

UAB KJKK Bega

UAB Regseda

UAB Solorina

UAB Klaipėdos monolitas

UAB Klaipėdos LEZ valdymo bendrovė

UAB Techvitas

UAB Voltas

Advokatų kontora AVERUS

UAB Pack Klaipėda

UAB Elektrifikacijos paslaugos

UAB ST energija

AB Grigeo Klaipėda

AB Vakarų laivų gamykla

UAB Konsolė

UAB Fortum Klaipėda

AB Klaipėdos nafta

UAB Klaipėdos statybinės medžiagos

UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras

AB Klaipėdos baldai

UAB Lavango Group

AB Klaipėdos energetika

LKAB Klaipėdos Smeltė

UAB V.Paulius & Associates

UAB Parsekas

UAB Orion Global pet

UAB Vakarų medienos grupė

UAB Klaipėdos konteinerių terminalas

UAB Mars Lietuva

Darius Butvydas

Jolanta Juškevičienė

Atgal į titulinį