Reklaminis skydelis
Partneriai
Asociacijos nariams
  2021-06-22 10:17

Tarptautinė investicinė VMG grupė ir „Vilnius Tech“ bendradarbiaus rengiant aukštos kvalifikacijos specialistus žaliajam statybos sektoriui ir diegiant tvarias inovacijas. VMG grupė tikisi, kad šis bendradarbiavimas padės spręsti ir darbo rinkoje šiuo metu juntamą automatikos, mechaninės inžinerijos bei robotikos specialistų stygių.

Pasak VMG grupės generalinio direktoriaus Egidijaus Mockaus, viena iš 6 pernai pristatytų grupės strateginių krypčių yra susijusi su tvaria statyba ir renovacija, o jai įgyvendinti reikalingi kompetentingi šios srities specialistai. Jų rengimas, E. Mockaus teigimu, kurtų aukštą pridėtinę vertę šalies ekonomikai, prisidėtų prie verslo vystymo ir leistų klientams pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas.

„Proveržiui tvarios statybos srityje reikalingi aukštą pridėtinę vertę kuriantys specialistai. Manome, kad investuojant į tinkamą jų parengimą aukštojo mokslo institucijoje, žalioji sektoriaus transformacija bus pasiekta gerokai greičiau. Kartu tai leis rinkai pasiūlyti inovatyvius sprendimus organinių konstrukcijų srityse ir taip didinti visos šalies konkurencingumą“, – sako E. Mockus.

Be to, anot jo, tikimasi, kad bendradarbiavimas su universitetu padės spręsti ir šiuo metu darbo rinkoje juntamą aukštos kvalifikacijos – ypač automatikos, mechaninės ir gamybinės inžinerijos, robotikos specialistų – stygių.

„Vilnius Tech“ Strateginės partnerystės prorektorės Astos Radzevičienės teigimu, universitetui partnerystė su pažangiomis ir sparčiai augančiomis įmonėmis yra svarbi, nes sukuria prielaidas kartu kurti naujas technologijas bei valdymo sprendimus.

„Svarbu ir tai, kad dera „Vilnius Tech“ ir VMG grupės interesai taikomųjų mokslinių tyrimų srityje:  numatome  kurti  ir testuoti  naujos kartos medines konstrukcijas, gamybos sprendimus, atitinkančius žaliojo Europos kurso tikslus, tad vienija tikslas rengti tokiems iššūkiams pasirengusius inžinierius“, – teigia A. Radzevičienė.

Pasak jos, „Vilnius Tech“ turi ilgametę ekspertinę patirtį  medinių ir kompozitinių konstrukcijų srityse ir yra vienintelis iš universitetų, rengiančių tokius specialistus.

„Vilnius Tech“ reguliariai informuos VMG grupę apie naujas studijų programas, mokslines konferencijas, teiks pagalbą įmonei ieškant kvalifikuotų specialistų. Universitetas taip pat nuolat tobulins mokslo ir studijų procesą, taikydamas naujausius mokslo pasiekimus.

Savo ruožtu VMG grupė informuos universitetą apie reikalingų specialistų poreikį ir jau įsidarbinusių absolventų karjerą. Taip pat, pagal galimybes, planuojama remti „Vilnius Tech“ įsigyjant reikalingą metodinę medžiagą, tyrėjų dalyvavimą mokslinėse konferencijose, prisidėti prie talentų ugdymo reikalingomis techninėmis ar kitomis priemonėmis.

Tarptautinę investicinę VMG grupę sudaro 25 įmonės, jose dirba virš 5 tūkst. darbuotojų. Daugiau nei 90 proc. grupės produkcijos eksportuojama į 40 pasaulio šalių.

 

VMG grupės info.

Atgal į titulinį